Autoservis Ústí nad Labem

Náš autoservis 3o trading nabízí kompletní opravy, údržbu a pneuservis automobilů všech značek. Naše zkušenosti prověřila mnohaletá praxe ve značkových autoservisech Opel a Huyndai. Jsme připraveni se kompletně postarat o Vaše auto, bez zbytečných průtahů a s kvalitně odvedenou prací. Rychlost spojená s kvalitou jsou hlavní devizou našeho autoservisu.

Kompletní autoservis pro Váš vůz:

U nás v autoservisu se dostane každému klientovi individuálního přístupu s ohledem na jeho potřeby a možnosti. Nemusíte čekat na opravu svého auta týdny, jsme profesionální autoservis a máme dobré vztahy s našimi dodavateli. Objednávky náhradních dílů jsou díky nim rychlé. Opravu je možné provést již druhý den od objednání náhradních dílů - někdy i tentýž den.

Služby autoservisu můžete využít kdykoliv v pracovní době - nemusíte se objednávat předem!

Pro klienty našeho autoservisu máme připraveny různé akce a slevy. Patří sem například slevový systém na výměnu oleje 3x výměna = 3% sleva, slevu můžete čerpat až do 8%.

Pneuservis Ústí nad Labem

Poskytujeme odborný pneuservis v plném rozsahu služeb. Pokud hledáte rychlý a spolehlivý pneuservis, pak jste na správném místě. V naší provozovně autoservisu nabízíme kvalitní pneumatiky za příznivé ceny. Náš tým zkušených profesionálů rád poradí, jaké pneumatiky budou nejlépe vyhovovat Vašim nárokům.

Funkčnost pneumatik je důležitá pro bezpečnou jízdu a bezpečí osob ve vozidle. Pokud jsou pneumatiky nerovnoměrně sjeté a opotřebované, pak je na vině špatné vyvážení kol a je potřeba navštívit pneuservis. Také správné nahuštění pneumatik a kvalitní vzorek jsou důležitými faktory, jež ovlivňují jízdní vlastnosti vozu.

Služby pneuservisu 3o Trading:

 • prodej a opravy pneumatik a disků
 • kompletní pneuservis
 • mimosezónní uskladnění kol
 • zpětný odběr pneu

V našem pneuservisu rychle přezujeme Vaše letní pneumatiky za zimní a naopak. Přesné vyvážení kol je u nás samozřejmostí.

Pro naše zákazníky máme možnost uskladnění pneumatik v našem pneuservisu.

Navštivte náš pneuservis.

Ústí nad Labem a okolí je oblast, v níž máme naše stálé a spokojené klienty.

Další služby pneuservisu »

SPECIALITA NAŠEHO PNEUSERVISU - VYVÁŽENÍ BEZDĚROVÝCH DISKŮ!

Náš autoservis připraví Váš vůz na STK a měření emisí

Pro splnění bezpečnostních pravidel a Vaši bezpečnost je nutné povinné dodržování návštěv technických kontrol. Náš autoservis zkontroluje Váš automobil a připraví ho na STK.

Zjistěte si termín poslední technické kontroly v technickém průkazu Vašeho vozidla nebo na známce umístěné na SPZ, blíží-li se lhůta povinné kontroly navštivte autoservis.

 • u nového automobilu je první STK a emise po čtyřech letech
 • poté již vždy po dvou letech

Náš pracovník zajistí prověrku na STK. Nemusíte se starat vyřizování, všechny úkony spojené s vyřízením státní technické kontroly zařídíme za Vás. Stačí pouze přistavit Váš vůz do autoservisu ve sjednaném termínu a poté si ho u nás zase vyzvednete.

Příprava na STK »

Jsme autorizovaný autoservis pro montáž tažných zařízení

Montovat tažné zařízení smí podle zákona jen takový autoservis, který je řádně proškolen a vlastní oprávnění. Náš autoservis má takový potřebný certifikát a tak zákazníkovi může nabídnout prodej, montáž i opravu tažných zařízení.

V naší provozovně najdete dva druhy tažných zařízení:

 • pevná tažná zařízení
 • odnímatelná tažná zařízení

Námi prodávaná tažná zařízení splňují zkoušku pevnosti a jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Doba montáže tažných zařízení v autoservisu je individuální a vždy záleží na rozsahu a typu vozidla, ale zpravidla na počkání. Po montáži je povinen autoservis vystavit typový list, který je nedílnou součástí tažného zařízení.

Poté musí být tažné zařízení na dopravním úřadě zapsáno do technického průkazu. Magistrát provede kontrolu a ověří, zda byla montáž provedena v odborném autoservisu způsobilém provádět tyto práce.

Tažná zařízení »

Autoservis a pneuservis Ústí nad Labem - to jsou kompletní služby pro vaše auto

Zajímavosti

Hliníková kola jsou hezká, ale i zde pozor!

Hliníková kola dotváří vzhled celého automobilu. Zvláště jsou užívána pro tuningově upravená auta. Jsou sice pěkná, ale mohou být i životu nebezpečná. Věděli jste o tom?

více »
Kontakty

3o trading s.r.o.
Žižkova 1324/31
400 01 Ústí nad Labem

tel.:+420 472 700 389

3otrading@email.cz

Partneři
Menu
Zde montujeme
Doporučujeme

Zimní pneu Continental ContiWinterContact TS850 195/65R15 91T

7.10.2012

"Vylepšený vítěz testu zimních pneumatik ADAC 2011 ContiWInterContact TS830"

 • nový dezén
 • zvýšený výkon na sněhu i ledu
 • prodloužená životnost

Cena 1589,-Kč za ks vč. dph.
(nabídka platná do 31.10. 2012 nebo vyprodání zásob)

více »

Slevy 20 - 25%

7.10.2012

Tento měsíc probíhají slevy 20 - 25% na brzdové kotouče a destičky ATE (jeden z nejlepších výrobců brzd) na vybrané vozy Škoda - úspora při kompletní výměně předních brzd škoda Superb např. 1475,- Kč... A sleva 20% na některé rozvodové sady (rozvodový řemen a kladky motoru) Contitech pro vozy Škoda.

více »
Nastavení cookies